Giovane Gentile’den cool ve modern bir stil

İnovatif ve çarpıcı tasarımlarıyla doğanın tüm renklerini koleksiyonuna taşıyan Giovane Gentile, şehirli erkekleri sıcak ve konforlu bir kışa hazırlıyor. 

İnovatif ve çarpıcı tasarımlarıyla doğanın tüm renklerini koleksiyonuna taşıyan Giovane Gentile, şehirli erkekleri sıcak ve konforlu bir kışa hazırlıyor. Kış günlerinin değişmezi yün-kaşmir paltoları cep ve düğme detaylarıyla güçlendiren Giovane Gentile, dolgulu yelek ve kapitone montlarında ise alternatifli grafik detaylar kullanarak stiline özen gösteren erkekleri zarafetle temsil ediyor.

Giovane Gentile’nin yün ve kaşmirin yumuşacık dokusuyla tasarladığı palto modellerinin vücudu saran formları, cep ve düğme detaylarındaki ustalıkla bütünleşerek şehirli erkekleri sıcak bir kışa hazırlıyor. Camel, siyah, antrasit, gri ve lacivert gibi business stilin ana renkleriyle harmanlanan koleksiyonun renk skalası, casual stili de kapsayacak şekilde oldukça geniş tutuluyor. Giovane Gentile kaşmir takım elbiseler, boğazlı kazak ve farklı triko modelleriyle kombinlenebilecek olan paltoların su itici kumaşları, yağışlı havalarda suyun içeriye işlemesini önleyerek daha işlevsel bir kullanım sağlıyor.

Giovane Gentile 2020-2021 Sonbahar – Kış koleksiyonuna https://www.giovanegentile.com adresinden ulaşılabiliyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma