Hemington'dan online alışveriş deneyiminde yenilik

Müşterilerine alışkın oldukları premium alışveriş deneyimini online ortamda da yaşatmayı amaçlayan Hemington, online alışveriş kanallarında yenilikçi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Hemington, pandemi

Müşterilerine alışkın oldukları premium alışveriş deneyimini online ortamda da yaşatmayı amaçlayan Hemington, online alışveriş kanallarında yenilikçi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Hemington, pandemi şartlarından dolayı mağazaları ziyaret edemeyen müşterileri için yepyeni ‘Uzaktan Satış’ uygulamasını hizmete sundu.

Ev Konforunda Premium Alışveriş Deneyimi 

Hemington satış ekipleri müşterileri görüntülü arayarak mağazada gezdiriyor. Bu deneyim sırasında müşteriler, stillerine en uygun ürünleri seçebiliyor. Ürünlerin seçimi tamamlandığında ödeme, SMS üzerinden iletilen güvenli sistemlerle kolaylıkla gerçekleştiriliyor ve siparişler istenilen adrese ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

Hemington tasarımları; İSTANBUL Akmerkez AVM, Akasya AVM, City’s AVM, Suadiye, Mall Of İstanbul AVM, Aqua Florya AVM, ANKARA Armada AVM, BURSA Korupark AVM, İZMİR Hilltown AVM mağazalarında ve hemington.com.tr   online alışveriş sitesinde stil sahiplerini bekliyor. Ayrıca Hemington müşterilerine, Türkiye’de bir ilk olan “Moda Kapıda” servisi ile, hemington.com.tr’den alınan ürünleri farklı beden ve kombinleri ile ev ortamında deneme ayrıcalığı yaşatıyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma